Istanbul’da NLP Practitioner Kursu

                                                                                                                                                         English version

Türkiye’deki herkese güzel bir haber; Istanbul’da 17 Nisan 2010 tarihinden itibaren 7 gün sürecek bir Society of NLP Practitioner kursuna daha başlıyoruz.

Türkiye’yi uzun yıllar ziyaret ederek, Istanbul, Ankara, Gaziantep, Antalya başta olmak üzere birçok bölgede Society of NLP standartlarında NLP Practitioner ve Master Practitioner kursları verdim.

Society of NLP’nin lisanslı eğitimeni olarak uzun yıllar Richard Bandler’ın ekibinde çalıştım ve doğrudan kendisinden eğitim aldım. Bu nedenle, benim katılımcılarım da NLP’yi Bandler’ın öğrettiği şekilde öğrendiklerini biliyorlar.

Malcolm Gladwell kitaplarında, bir kişinin belirli bir konuda ya da disiplinde uzman olabilmesi için o konuyu 10,000 saat öğrenmiş olması, içinde olması ya da kullanmış olması gerektiğini söyler. Katılımcılar bu zamanı benimle birlikte alacağından emin olabilir.

Yakın zamanda yine kurucularından PhotoReading, Zihin Haritaları (Mind Maps), Hafıza (Memory) ve Hipnoz (Hypnosis) eğitimleri de veriyor olacağım. Dolayısıyla umarım Istanbul’da görüşürüz…

17 Nisan 2010 tarihinde Istanbul ‘da yapılacak NLP Practitioner kursuyla ilgili daha detaylı bilgi için  www.nlpgrup.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.